Červnová soutěž o doplňky výživy

Velká červnová soutěž o doplňky výživy

V průběhu měsíce června 2016 si na naší FB stránce – Můjběh můžete každý týden zasoutěžit o doplněk výživy a na závěr o velký vítězný balíček různých doplňků na běhání či jiné sportovní aktivity.

soutez-cerven

O co se hraje:

1 x hlavní cena: Balíček – vítězný závod v hodnotě 580,- Kč – pro doplňování energie i pití během závodu a optimální regeneraci po něm. Balíček obsahuje:

101zavodni-26x16-cmSložení balíčku:

  • 12 ks energetických tablet Enervit GT Sport
  • 1x Enervitene Sport gel (25 ml) v nejprodávanější příchuti citron
  • 1x Enervitene Sport gel (25 ml) v příchuti pomeranč
  • 1x energetický koncentrát Enervitene Sport (60 ml) pro rychlé doplnění energie před náročným úsekem trati, při unávě či před finišem
  • 4x sáček iontového nápoje Enervit G Sport (1 sáček 15 g pro přípravu 0,5l hypotonického nápoje)
  • 2x sáček Enervit Magnesium Sport s minerálními látkami (hořčík, draslík, sodík ad.)
  • 1x sáček povýkonového nápoje Enervit R2 Sport 50 g

Týdenní ceny:

1x ENERVIT G SPORT – pomeranč 10 x 15g více informací na: http://www.mujbeh.cz/enervit-g-sport-pomeranc-10-x-15g-98062

1x ENERVIT G SPORT – pomeranč dóza 420 g více informací na: http://www.mujbeh.cz/enervit-g-sport-pomeranc-doza-420-g-98054

1x ENERVIT MAGNESIUM SPORT – 10 x 15g více informací na: http://www.mujbeh.cz/enervit-magnesium-sport-10-x-15g-98038

1x Novinka GT sport tablety – příchuť lesní ovoce s kofeinem více informací na: http://www.mujbeh.cz/enervit-gt-sport-tablety-lesni-plody-s-kofeinem-98017

Podmínky soutěže:

Soutěž je tvořena pravidelnými týdenními soutěžemi o doplňky výživy a celkovým vyhodnocením soutěže, jehož výherce obdrží vítězný balíček doplňků značky Enervit. Soutěž poběží od 6.6.2016 – 3.7.2016.

Týdenní soutěž

Každé pondělí v červnu 2016 zveřejníme na našich FB stránkách jednoduchou otázku. Po celý týden pak máte možnost odpovídat do komentářů pod danou otázku.

Výhercem se stává ten, jehož komentář dostane nejvíce Like. V případě, nerozhodného výsledku, rozhoduje datum odeslání komentáře. Na položenou otázku je možné odpovídat do neděle daného týdne.

Vyhodnocení proběhne v pondělí následující týden. Poté bude kontaktován výherce a zaslána výhra daného týdne.

Měsíční soutěž

Vyhrává odpověď, která za celý měsíc nasbírá nejvíce Like. V případě, nerozhodného výsledku, rozhoduje datum odeslání komentáře. Uzávěrka měsíční soutěže je 3. 7. 2016 s tím, že výherce bude oznámen v pondělí 4. 7. 2016. Následně bude kontaktován a odeslána výhra.

Přejeme všem účastníkům hodně štěstí:)

Upozornění

Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž v případě malého zájmu ukončit. Výhry nejsou právně vymahatelné. Soutěž není žádným způsobem sponzorována, podporována ani spravována společností Facebook a nijak s ní nesouvisí.