3.4.2016
Kategorie: Nezařazené, Zajímavosti

Dubnová soutěž o běžecký pás Salomon a magnetické připínáčky

Napiš a vyhraj běžecký pás Salomon nebo magnetické připínáčky

V průběhu měsíce dubna si na naší FB stránce – Můjběh můžete každý týden zasoutěžit o magnetický připínáček Fixpoints dle vlastního výběru a na konci měsíce o běžecký pás značky Salomon.

O co se hraje:

1x Běžecký pás Salomon Agile Belt viz: http://www.mujbeh.cz/salomon-agile-belt-359818

359818-aDobře padnoucí bederní pás vhodný pro středně dlouhé běhy.Umožní vám snadný přístup k lahvičkám s hydratací i všem vašim nezbytným věcem, které potřebujete mít u sebe.

 

 

4 x Magnetický připínáček Fixpoints dle vlastního výběru z nabídky na: http://www.mujbeh.cz/znacka/fixpoints/pripinacek-startovniho-cisla/

Magnetické připínáčky Fixpoints pro startovní čísla jsou ideální pro každý běžecký závod či jiný druh sportu, kde se připínají startovní čísla. Nepoškozují dres či kvalitní běžecké tričko a zároveň jsou vyvedeny v originálním a vtipném designu. Doporučujeme pro pořadatele závodů.

87

 

Podmínky soutěže:

Soutěž je tvořena pravidelnými týdenními soutěžemi o připínáček Fixpoints dle vlastního výběru a celkovým vyhodnocením soutěže, jehož výherce obdrží Běžecký pás Salomon Agile Belt.

Týdenní soutěž

Každé pondělí v dubnu 2016 zveřejníme na našich FB stránkách jednoduchou otázku. Po celý týden pak máte možnost odpovídat do komentářů pod danou otázku.

Výhercem se stává ten, jehož komentář dostane nejvíce Like. V případě, nerozhodného výsledku, rozhoduje datum odeslání komentáře. Na položenou otázku je možné odpovídat do neděle daného týdne.

Vyhodnocení proběhne v pondělí následující týden. Poté bude kontaktován výherce a zaslán vybraný připínáček.

Měsíční soutěž

Vyhrává odpověď, která za celý měsíc nasbírá nejvíce Like. V případě, nerozhodného výsledku, rozhoduje datum odeslání komentáře. Uzávěrka měsíční soutěže je 30. 4. 2016 s tím, že výherce bude oznámen v pondělí 2. 5. 2016. Následně bude kontaktován a odeslána výhra.

Přejeme všem zúčastněným hodně štěstí:)

 

Upozornění

Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž v případě malého zájmu ukončit. Výhry nejsou právně vymahatelné. Soutěž není žádným způsobem sponzorována, podporována ani spravována společností Facebook a nijak s ní nesouvisí.

Štítky: