Nike+ Running App příchází na Apple Watch

Apple Watch poskytuje uživatelům unikátní způsob ovládání Nike+ Running z jejich displeje

apple watch

K dispozici od 24. dubna, Nike+ Running App uživatelé po celém světě budou mít ještě více způsobů připojení k celosvětové komunitě skrze Apple Watch. Nike+ Running App uživatelé budou mít přístup k vzdálenosti, trvání běhu a tempu přímo na jejich Apple Watch. Navíc, běžci budou vidět, když jim přátelé pošlou pozdrav a s Bluetooth-enabled sluchátkama můžete bezdrátově poslouchat hudbu během běhu.

“Vzali jsme to nejlepší z Nike+ Running a vytvořili jsme bezchybný zážitek pro Apple Watch zákazníky,” řekl Stefan Olander, Nike VP od Nike+. “Jsme potěšeni, že můžeme být první aplikací na Apple Watch, která umožňuje běžcům spojit se, vyzývat, podporovat a motivovat jejich přátelé s touto novou vzrušující platformou.”

Pohled na Apple Watch umožní Nike+ Running App uživatelům získat rychlý přehled Nike+ žebříčku, takže mohou vidě,t kde jsou vyrovnaní a kde mají přidat při jejich dalším běhu.

Oznámení umožní Nike+ Running komunitě lehce a rychle poslat pozdrav přátelům při běhu, klidně s uzamčenou obrazovkou.

2-a

Od začátku roku 2006, Nike+ Running pomohlo milliónům atletů sledovat, měřit, sdílet a porovnat jejich běhy s celosvětovou komunitou, aby běhali chytřeji a více. Nike+ Running App je trenér, běžecký kamarád a povzbuzující sekce v jednom, přinášející tréninkový program, aktuální zvuková zpětná vazba a nástroje ke sledování a oslavování pokroku.