9.7.2015
Kategorie: Motivace, Technologie

Nike+ Training Club

Hledáš způsob jak se motivovat k pravidelnému cvičení a k lepším výkonům? Společnost Nike přináší řešení v podobě své aplikace Nike+ Training club. Pomocí této aplikace budete mít svého osobního trenéra stále u sebe. Stačí si jednoduše nainstalovat, spustit a můžete začít.

Aplikace Nike + Training Club vznikla ve spolupráci se zkušenými fitness trenéry a sportovci, kteří sestavili program osobního trenéra pro pravidelné cvičení.

Trénink si můžete přizpůsobit svým potřebám dle různých cílů. Např. hubnutí, tvarování postavy, zpevňování či budování svalové hmoty. Nastavit si můžete také obtížnost, takže se nemusíte bát, že to nedáte.

Následně po stažení výukové lekce budete mít k dispozici sérii cviků, které na videu předvede trenér. Po spuštění ti již běží čas pro konkrétní cvik a samozřejmě si můžete přidat svou hudbu. Aplikace vám naměří, kolik kalorií jste spálil/a či jaký čas se věnoval cvičení.

Mimo běžných cviků zde najdete také cviky z jógy, pilatesu nebo tabata trénink. Aplikaci můžete propojit s Nike+ Running a tím ji doplníte také o běh. Pokud jste běžec, který chce získat také kondici jiným způsobem než během je to vhodné kombinovat na různé dny.

Ukázky některých cviků na videu můžete vidět zde: https://www.youtube.com/user/NikeWomen/playlists

article-03-large

Další zajímavé informace o Nike+ Training Club

  • aplikace je plně personalizovaná, takže ji můžete nastavit dle sebe. Nabízí 15, 30 nebo 45 minutové tréninky na různých úrovních obtížnosti.
  • nabízí více než 500 různých tréninkových lekcí, jejichž výsledky můžete také sdílet se svými přáteli a celou komunitou kolem Nike+. Jsou inspirovány skutečnými tréninky vrcholových sportovců.
  • aplikaci si stáhlo více jak 15 milionů uživatelů a pokud sečtete celkový čas, který s ní uživatelé strávili dostanete se na 400 let.
  • aplikace je dostupná pro iOS i Android

Aplikaci Nike+ Training Club si můžete stáhnout na této stránce je zdarma.

Co budete ještě potřebovat?

Společnost Nike se samozřejmě nezastavuje ani v nabídce stále nových a vylepšených modelů běžecké obuvi a oblečení. Jestliže se tedy chystáte vyzkoušet program Nike+ Training Club na 100% zkuste např. následující sestavu běžeckého oblečení:

685649-667-aBěžecké triko – je vhodné na většinu sportovních aktivit. Je nejen funkční ale zároveň v něm budete dobře vypadat.

Běžecké legíny – máte raději na běhání šortky nebo legíny? V zimním období určitě přijdou vhod legíny a běžecké šortky v teple.

Běžecké boty – hlavní částí běžeckého vybavení jsou jistě kvalitní běžecké boty. Můžete si vybrat z našich novinek nebo dát přednost již starším ale stále špičkovým modelům běžeckých bot.

Nike-Pro-Core-Fierce-Mezzo-Compression-Womens-Sports-Bra-620329_639_C_PREMBěžecká podprsenka – sportovní běžecká podprsenka vhodně stylově doplní běžecké triko. Dobře sedí a chrání před otřesy při sportu.