6.5.2016
Kategorie: Nezařazené, Zajímavosti

Soutěž o 50% slevu na cokoliv!

Kup si co chceš a vrátíme ti 50% z ceny

V průběhu měsíce května si na naší FB stránce – Můjběh můžete zasoutěžit o slevu 50% na jakékoliv zakoupené zboží na e-shopu http://www.mujbeh.cz. Potenciální výhra je tak limitována pouze cenou zakoupeného výrobku.

O co se hraje:

1 x sleva 50% na zakoupený výrobek z našeho e-shopu v období soutěže

Podmínky soutěže:

Soutěž poběží od 6.5.2016 – 31.5.2016 vztahuje se na veškerý sortiment e-shopu www.mujbeh.cz po celou dobu trvání soutěže. Princip soutěže je jednoduchý:

  • V soutěžním období si kup cokoliv z e-shopu www.mujbeh.cz. V případě objednávky více věcí se potenciální sleva vztahuje na nejdražší zboží v objednávce.
  • Jakmile ti objednané zboží přijde, tak jej vyfoť – na sobě, nebo jenom tak, fotka bude mít vliv na výsledek.
  • Umísti fotku i s případným popiskem do komentáře na našich FB stránkách pod příspěvek se soutěží.
  • Přidej Like naší FB stránce, pokud už nejsi fanouškem.
  • Sbírej pro svou fotku Like od přátel či známých.

Vyhodnocení soutěže

Vyhrává účastník, jehož fotka získala nejvíc Like za období 6.5. – 31. 5. 2016. Výherce bude vyhodnocen do 3. 6. 2016 a následně mu bude vráceno zpět 50% z uhrazené ceny jeho objednávky. V případě nerozhodného výsledku, rozhoduje datum odeslání komentáře s fotkou.

Přejeme všem účastníkům hodně štěstí:)

Upozornění

Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž v případě malého zájmu ukončit. Výhry nejsou právně vymahatelné. Soutěž není žádným způsobem sponzorována, podporována ani spravována společností Facebook a nijak s ní nesouvisí.

Štítky: