soutěž o nike flyknit racer
5.9.2016
Kategorie: Motivace, Nezařazené, Zajímavosti

Soutěž o závodní běžecké boty Nike Flyknit Racer

V září soutěžíme o nový model běžeckých bot  Nike Flyknit Racer s kódem 526628-731 v hodnotě 3562,- Kč. Soutěže se může zúčastnit každý, kdo správně odpoví na soutěžní otázky v termínu soutěže. Co vám vlastně běžecké boty Nike Flyknit Racer nabízí?

526628-731-cNike Flyknit Racer je luxusní inovativní, ultralehká a citlivá závodní bota pro závody od 10 km po maraton. Výsledkem vývoje je neskutečně lehká bota (160 gramů), kterou na noze skoro necítíte.

Speciální jednodílný bezešvý svršek je vyroben z polyesterových vláken. Tento model byl vyroben speciálně u příležitosti olympijských her v Rio de Janeiru, čemuž odpovídají i jeho barvy. Je oblíbený i na běžné nošení, díky své pohodlnosti a nízké váze.

Hlavní výhody:

  • V přední části jednotka Nike Zoom pro odpružení
  • Mezipodešev Phylon pro pružnost
  • Waflová podešev se vzorem diamantu pro lepší trakci
  • Inspirována požadavky profesionálních běžců

Více informací také zde: Nike Flyknit Racer

Takže neváhejte a zkuste vyhrát!

Soutěž probíhá od 5. 9. 2016 – 3. 10. 2016

Soutěž byla ukončena!

Kompletní podmínky soutěže

Úvodní ustanovení

Předmětem těchto všeobecných soutěžních podmínek (dále jen „Soutěžní podmínky“) je stanovit závazná pravidla, na jejichž základě bude probíhat soutěž provozovaná na webu https://www.ceskybezec.cz

Definice použitých pojmů

Pořadatelem je společnost Uniaksal s.r.o. se sídlem Holečkova 799/99, 150 00 Praha 5, IČ: 60755555, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, spisová značka 219349.

Web pořadatele je www.mujbeh.cz.

Soutěžícím je osoba, která řádně vyplní všechny soutěžní otázky včetně identifikačních údajů na stránkách soutěže.

Principy soutěže a výhra

Soutěž je složena z 5 otázek, jejich odpovědi je možné najít na webu pořadatele. Poslední otázka je tipovací. Do soutěže se může účastník zapojit pouze jednou. Vyplněním otázek a odesláním formuláře se stává účastníkem soutěže o:

běžecké boty Nike Flyknit Racer 526628-731 – více informací také zde.
Výsledky soutěže budou uvedeny do 5 dnů po skončení soutěže na FB profilu pořadatele a stránkách blogu. Výherce bude o výhře informován pomocí zadaného e-mailu při registraci do soutěže.
Soutěž probíhá od 5. 9. 2016 – 3. 10. 2016

Obecná pravidla

Výhry jsou Soutěžícím distribuovány prostřednictvím České pošty, s.p. do 30 dnů od vyhlášení vítěze soutěže. Pořadatel nenese odpovědnost za nevyzvednutí výhry v termínu stanoveném Českou poštou. Soutěžící nemá nárok na opětovné zaslání výhry na náklady Pořadatele.Výhru nelze vymáhat soudní cestou.

Práva a povinnosti soutěžícího

Soutěžící prohlašuje, že se účastní Soutěže dobrovolně.

Soutěžící je povinen uvést Pořadateli úplné a pravdivé kontaktní údaje, které jsou důležité pro získání a zaslání výhry.

Práva a povinnosti Pořadatele

Pořadatel nenese žádnou odpovědnost za škody, které může výhra Výherci způsobit, případně dalším osobám, které přijdou do styku s výhrou.

Pořadatel si vyhrazuje právo Soutěž pozastavit, změnit, ukončit bez udání důvodů, a to v případě pokud dojde k závažným neočekávaným událostem. V takovém případě nemá Soutěžící nárok na jakékoli odškodnění či vypořádání.

Osobní údaje

Veškerá data získaná od Soutěžícího jsou považována za jeho osobní a vztahuje se na ně ochrana podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Soutěžící potvrzuje, že je srozuměn zejména s tím, že poskytnutí údajů je dobrovolné a že má právo na přístup k nim.

Pořadatel se zavazuje, že osobní údaje Soutěžících nebudou předávány žádné třetí osobě.

Soutěžící souhlasí s tím, že data výherců obsahující jméno, příjmení vítěze/ky, mohou být uveřejněna na webových portálech a Facebooku Pořadatele. Tato data mohou být doplněna audiovizuálním záznamem.

Soutěžící tímto souhlasí se zasíláním informací o nových soutěžích, výhrách a reklamních sděleních Pořadatele. V tomto případě budou tyto informace zasílány pouze ze systému Pořadatele.

Závěrečná ustanovení

Tyto Soutěžní podmínky jsou vytvořeny v souladu s platnými zákony a dalšími právními předpisy České republiky. Účastník soutěže odesláním formuláře potvrzuje, že byl s nimi prokazatelným způsobem seznámen a zavazuje se podle nich řídit.

Pořadatel si vyhrazuje právo na případnou změnu a doplnění těchto Soutěžních podmínek. V tomto případě Pořadatel oznámí změny upozorněním na svém webu.

Tyto Soutěžní podmínky jsou platné ode dne 1. 9. 2016.

Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR – Soutěže.cz a na Websoutěže.cz

Soutěž byla zařazena do největšího českého katalogu soutěží o ceny České-soutěže.cz.