26.5.2015
Kategorie: Nezařazené, Technologie

Co je NIKEFUEL?

Nike jednoduchá univerzální metoda měření celodenního pohybu.
1-a 1-b 1-c 1-d

NikeFuel je v srdci Nike+ zážitku a je univerzální cestou měření všech různých druhů aktivit – od ranního workoutu a odpoledního běhu, po jakýkoliv aktivní pohyb během dne. Unikátně navržen pro měření celotělního pohybu bez ohledu na věk, váhu nebo pohlavý, NikeFuel je vytvořen pro měření aktivního života uživatele.

S více než 30 miliony Nike+ členy, atleti všech úrovní používají NikeFuel pro měření a zlepšování výkonů skrz produkty a služby zahrnující Nike+ Running App pro iOS a Android, Nike+ FuelBand SE, Nike+ SportWatch GPS and Nike+ Training Club App.
Opravdová síla NikeFuel spočívá v kvalitě motivace a zpětné vazby poskytované atletovi během jeho aktivního dne. Jakmile atlet opravdu ví, čeho dosahuje na denní bázi a zná klíčové faktory ovlivňující jeho výkon, pak může dělat informované rozhodnutí pro zlepšení jeho výkonu.

Nike+ ekosystém pokračuje v rozšiřování se skrz Nike+ Fuel laboratoř a partnerstvími s technickým průmyslem. Integrováním NikeFuel do produktů těchto společností, více než 100 milionů potenciálních atletů bude moc používát NikeFuel pro měření, motivaci a zlepšení jejich výsledků.

Jsme nadšeni z vyvíjejícího se NikeFuel, který přináší bohatší zážitek, který ulehčuje atletům dosáhnout jejich potenciálu,” řekl Stefan Olander, Více President/GM Nike+, “Poptávka pro jednoduší zážitek z dat je stoupající a celodenní měření je více k dispozici na mobilech a nositelných zařízení než kdy jindy.

Nike je odhodlaný rozšířit využití NikeFuel prostřednictvím spolupráce s lídrama průmyslu k vytvoření chytřejších produktů a služby.

Věda NikeFuel

NikeFuel je proprietární měření, vypočítáváno pomocí sledování pohybu a fyziologických odpovědí. Využitím senzoru – jako akcelerometr, popruh na měření srdeční frekvence nebo GPS zařízení – NikeFuel spojuje tyto vzory se známým měřením energie pro činnost, jako je spotřeba kyslíku.

NikeFuel vědecký tým – složený z fyzioterapeutů a biomechaniků – neustále zlepšuje vědu agoritmu NikeFuel.
Cílem není jenom zdokonalení přesnosti a důslednosti metriky, ale také naladění NikeFuel pro potřeby různých atletů. Využití NikeFuel se stále rozšiřuje s růstem Nike+ ekosystému, set dat vzrůstá exponencionálně a NikeFuel algoritmy jsou chytřejší a přesnější každý den

Štítky: