26.5.2015
Kategorie: Nezařazené, Recenze

Nike Air Zoom Vomero 10: Pocit, o kterém nohy jen sní

Nejnovější přírustek do rodiny rychlých Nike bot, který byl 10 let ve výrobě. Ztělesnění kvalitní neutrální běžecké boty, Nike Air Zoom Vomero 10 je bota, po které budou nohy toužit při dlouhém běhu. Bota kombinuje Zoom Air a jemnou Lunarlon pěnu pro polstrovaný, ale rychlý pocit.

1-a 1-b 1-c 1-d 1-e

„Úplně poprvé jsme zkombinovali naše nejrychlejší a nejjemnější technologie do jedné boty, což dělá z Nike Air Zoom Vomero 10 nejjemnější botu z naší řady rychlých bot,“ vysvětluje Brett Holts, Nike ředitel oddělení produkce bot.

  1. výročí Nike Air Zoom Vomero značí první sjednocení Zoom Air a Lunarlon inovací pospolu v jedné botě, což má za následek běh, který je nevšedně rychlý a jemný.

Americká běžkyně na střední vzdálenosti Jordan Hasay – věrná Vomero přes 10 let již od střední školy

2-a

Dvakrát NCAA vnitřní šampión a absolvent Univerzity Oregon, Jordan Hasay je věrná Vomero pro pocit svěžesti, kterž přináší po 20 mílovém tréninku. I když v nich teď trénuje, Hasay přiznává, že jako teenager běhala v původních Vomero pro jejich barvu, a protože „vypadaly tak dobře!“

Zpátky na střední škole v Arroyo Grande, Kalifornie, když si zavázala svůj první pár Vomero, Hasay už strhávala pozornost americkém běžeckém světě. Teď ve věku 23 let se Hasay svěřuje,

„Potřebuješ trénink a vybavení, abys překonal ostatní, a pro mě přesně tohle dělá Vomero.“ Hasay říká, „Moc rádá běhám ve Vomero, protože mají podporu a komfort, který potřebuju na dlouhé tratě. Jsou tak pohodlné, že když jsem si je nasadila poprvé, měla jsem pociit, že jsem v nich chodila vždycky.“

3-a

Hasay a její boty už zaznamenaly spousty mil během její přípravy na Prefontaine Classic set 29.-30. května v Eugene, Oregon. Členka Nike Oregon Project, trénuje v Nike World základně a zaměřuje se na užívání si procesu a pečlivého tréninku. „Na téhle úrovni jsou všichni tak talentovaní, že jen talent sám už nestačí“ říká.

Nike Air Zoom Vomero 10

4-a

  • Nike Zoom Air jednotky přináší znatelné polstrování
  • Lehká Lunarlon pěna zjemňuje každý krok
  • Flymesh vršek poskytuje hladké, prodyšné pohodlí.
  • Nike Flywire lanka přidávají lehkou podporu
  • Gumová drážka zjemňuje každý dopad pro hladké přechody
  • Plyšová stélká zlepšuje pohodlí
  • Trakční vzorek v předu boty pomáhá efektivnímu běhu

Nike Air Zoom Vomero 10 přináší Lunarlon a Nike Zoom pro lepší polstrování, dostupné na nike.com

5-a

JORDAN HASAY

Hasay je americká dálková běžkyně, jejíž kariérní úspěchy zahrnují: 2013 US tcF World Championship Trials 10,000m Stříbrná medaile, 2014 Tufts Women’s 10km Road Champion (31:38), 2014 USATF Road 5km Championship Stříbrná medaile (15:25). Po dokončení studia na Univerzity Oregon, kde se stala jednou z nejvíce oceněných ženských atletek, se přidala k Nike Oregon Project.