20.7.2016
Kategorie: Nezařazené, Zajímavosti

Jak vám běhání pomůže ve hře Pokemon Go

Jestli je chcete pochytat všechny, budete muset být rychlejší než ostatní:)

Pravděpodobně jste již slyšeli o v současnosti velkém boomu hry Pokemon Go, který se dostal na mobilní telefony a díky propojení s Google Maps, dal hraní zcela nový rozměr. Přitom princip hry je zcela jednoduchý a používá se běžně desítky let. Co je lepšího než hledat poklady a moci se jimi pochlubit?

V tomto případě jde o hledání a chytání postaviček z animovaného seriálu Pokemon. Čím jich nachytáte víc, tím lepší máte skóre, kterým se můžete pochlubit ostatním hráčům na celém světě.

pokemon go běhání

Proč je Pokemon Go zajímavý pro běžce?

Hra se může stát dalším důvodem proč se zvednout z gauče a jít si zaběhat. Přeci jenom se každá motivace hodí a díky tomu, že vás hra nutí hledat stále nové pokemony na chycení, zvládnete toho mnohem víc. Při běhání jste rychlejší, takže se také dřív dostanete na vyšší úrovně ve hře, než při běžné chůzi.

Při testování hry Pokemon Go při pravidelném běhu, můžete mít chvilku tendenci se místo cesty soustředit na virtuální svět ve hře. Jakmile však zjistíte, že hra blízkost dalšího Pokemona sleduje automaticky a upozorní jemnou vibrací, můžete se plně soustředit na běhání.

pokemon goZ hlediska bezpečnosti to dokonce může být i lepší než klasický běh se sluchátky a hudbou. Díky tomu, že čekáte na zavibrování je lepší sluchátka nepoužívat, což zvlášť na frekventovaných ulicích oceníte. Pokud máte štěstí můžete v průběhu běhu ulovit i několik desítek různých postaviček.

Skutečná výhoda, kterou mohou běžci využít přichází poté, co jste nasbírali ve hře vejce. Z vajec se ve hře vylíhnout různá monstra, která se pak snažíte sbírat. Hra však pro vylíhnutí vyžaduje abyste pokryli určitou vzdálenost – dva, pět nebo deset kilometrů v závislosti na daném vejci. Zde najdete seznam všech monster a vzdáleností, která potřebují pro vylíhnutí.

Napadá vás, co si sednout do auta a prostě tu vzdálenost ujet? Hra myslí i na tohle, takže vám nedovolí při přesunu použít rychlost, kterou nemáte šanci zaběhnout či chodit. Chcete aby se vám vaše vejce vylíhly?

Jděte si zaběhat a získáte nejen nové monstrum ale zlepšíte si i tělesnou kondici.

Nezapomeňte si kvalitní běžecké boty, aby se vám běželo, co nejlíp. Ideální jsou např. měkoučké běžecké boty Nike Air Zoom Vomero z naší nabídky.

Jak vypadá běžecký trénink s Pokemon Go?

Kde si můžete hru Pokemon Go stáhnout?

Pro systém Android – zde

Pro systém iOS – zde

Už jste zkoušeli hru Pokemon Go?

Výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

zdroj: http://www.runnersworld.com